Wykonanie wniosku i biznes planu pod dotacje lub pożyczkę

Oferujemy przygotowanie kompletu dokumentów pod dotacje z PUP, PFRON, oraz POŻYCZKI PREFERENCYJNE. Wszystkie dokumenty przygotowywane są zgodnie z wytycznymi danej instytucji. Istnieje możliwość zawarcia formalnej umowy na przygotowanie dokumentów w oparciu o serwis www.podpisz.to Usługa obejmuje przygotowanie biznes planu,  wniosku i wszystkich merytorycznych załączników. Proszę pamiętać, iż środki finansowe przyznaje się w trybie konkursowym, a co za tym idzie wsparcie finansowe otrzymają jedynie te osoby, które uzyskają najwyższą punktację końcową.

Zlecenia realizujemy wg następującego schematu:

1 – Zawarcie ewentualnej umowy w oparciu o serwis http://podpisz.to
2 – Klient wpłaca zaliczkę (50% wartości zlecenia) na podany nr. konta
3 – Po zaksięgowania wpłaty przygotowujemy listę pytań dotyczących danego pomysłu na biznes i w oparciu o uzyskane w ten sposób informacje, oraz własną wiedzę wykonujemy zlecenie
4 – Przesyłamy zamawiającemu gotowe dokumenty
5 – Zamawiający wpłaca pozostałą części kwoty

Nasze wnioski / biznes plany nie stanowią klonu generowanego schematycznie, jak to zazwyczaj ma często miejsce w przypadku firm konkurencyjnych. Jest to od początku do końca „ręczna robota”, a osoby które zajmują się przygotowywaniem dokumentów posiadają w tym względzie kilkuletnie doświadczenie.  Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami, oraz metodyką stosowaną przez urzędników przy ocenie dokumentacji. Zlecając Nam wykonanie dokumentów zyskują Państwo oszczędność czasu, oraz pewność – iż zostały one przygotowane prawidłowo. W przypadku uchybień z naszej strony, które doprowadziły by do odrzucenia wniosku – gwarantujemy zwrot pełnej kwoty, lub nieodpłatną korektę opracowania (wedle życzenia danego klienta).

Zobacz listę firm, którym ostatnio pomogliśmy uzyskać dotacje: Nasze referencje

Cena za przygotowanie kompletu dokumentów wynosi:

  • Wniosek / biznes plan do Urzędu Pracy: 490,00 zł brutto (590,00 zł w przypadku zleceń do UP Warszawa)
  • Wniosek / biznes plan pod dotacje PFRON: 490,00 zł brutto (590,00 zł w przypadku zleceń do UP Warszawa)
  • Wniosek / biznes plan pod pożyczkę preferencyjną: 390,00 zł – 890,00 zł brutto

Jesteś zainteresowany? Złóż zamówienie korzystając z poniższego formularza. Sprawdzimy jak w danym wypadku przedstawiają się wzory dokumentów i określimy dokładną cenę, oraz czas realizacji. Jeżeli będą Ci one odpowiadały – przystąpimy do współpracy!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz rodzaj wsparcia, które chcesz pozyskać

Dotacja z Urzędu Pracy /Dotacja PFRON /Pożyczka preferencyjna

Proszę wskazać instytucję lub projekt z którego chcesz uzyskać środki finansowe (np. Urząd Pracy Warszawa)

Rodzaj planowanej działalności

Przepisz kod z obrazka
captcha

Wszystkie udostępnione Nam informacje są poufne i nie będą przetwarzane w celach wykraczających poza realizowaną usługę – zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/. Gwarantujemy pełną poufność w zakresie wszelkich przekazanych nam materiałów. Po realizacji zlecenia dane są usuwane i nie są przetwarzane w celach marketingowych.