Sprawdzenie biznes planu do PUP

sprawdzenie biznes planuNapisałeś swój wniosek i biznes plan, lecz masz wątpliwości czy został on przygotowany poprawnie? Możesz zlecić Nam weryfikację poprawności swoich dokumentów pod kontem formalnym i merytorycznym – bazując na wytycznych i regulaminie danego Urzędu Pracy. Proszę pamiętać, iż dotacje dla bezrobotnych przyznawane są w trybie konkursowym, a co za tym idzie – tylko najlepsze, bezbłędnie przygotowane wnioski będą skutkować przyznaniem dofinansowania.

W ramach usługi na przesłanych Nam przez klienta dokumentach nanosimy komentarze wskazujące błędy i braki dotyczące poszczególnych akapitów. Tak sprawdzone dokumenty wnioskodawca może poprawić samodzielnie (stosując się do Naszych zaleceń), bądź zlecić nam wykonanie niezbędnych poprawek. (Możliwość przeprowadzenia przez Nas korekty ustalana jest już indywidualnie, w zależności od ilości błędów znalezionych w danych dokumentach).

Czas realizacji usługi to 2 dni robocze, licząc od dokonania przez zamawiającego wpłaty i przesłania dokumentów – do odesłania klientowi sprawdzonego wniosku i biznes planu. Koszt usługi 49,00 zł.

Wszystkie informacje znajdujące się w obrębie udostępnionych Nam dokumentów są poufne i nie będą przetwarzane w celach wykraczających poza realizowaną usługę – zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/. Gwarantujemy pełną poufność w zakresie wszelkich przekazanych nam materiałów. Po realizacji zlecenia są one usuwane.

Aby złożyć zlecenie, proszę skorzystać z poniższego formularza (lub wysłać stosowną wiadomość na adres info@pierwszadotacja.net), załączając do wiadomości swój wniosek/biznes plan :

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomościPrzepisz kod z obrazka
captcha